Vaše otázky

Vaše otázky

Aké sú možnosti platby a doručenia?

Platiť sa dá prevodom na účet predom, alebo pri prevzatí tovaru na dobierku kuriérovi. Platba je vždy bez príplatku.
Tovar posielame kuriérom GLS. Osobný odber nie je možný...

 

Aké je poštovné a balné?

Poštovné a balné je vždy zdarma, bez ohľadu na výšku objednávky a spôsob platby.
Obrazy sú zabalené tak, aby bez ujmy vydržali prevoz ku kupujúcemu. Balík je poistený pre prípadné škody spôsobené pri preprave. Prípadné poškodenie spôsobené prepravou ale musí kupujúci nahlásiť najneskôr do 24 hodín od doručenia, v opačnom prípade nárok na reklamáciu zaniká.

 

Je možné objednať tovar na dobierku?

Áno, v prípade väčších objednávok (250 eur a viac) má predajca právo požadovať zálohovú platbu.

 

Sú možné aj iné rozmery a farebné kombinácie?

Áno v sekcii Tento obraz na mieru u konkrétneho obrazu je možné zadať Vašu požiadavku. Prípadne aj na našu mailovú adresu.

  

Aká je dodacia doba?

Obvykle 5-10 pracovných dní na expedíciu zásielky a ďalší pracovný deň na doručenie.
V prípade individuálnych zákazok mimo štandardného portfólia môže byť dodacia doba 5-15 pracovných dní.

 

Dá sa tovar vrátiť bez udania dôvodu?

Áno dá, kupujúci má túto možnosť danú zákonom. Tovar môže kupujúci vrátiť do 14 dní od dátumu prevzatia. Tovar musí byť vrátený v stave bez známok používania, alebo poškodenia a musí byť bezpečne zabalený a zaslaný na adresu predajcu na náklady kupujúceho. Ak bude vrátený tovar v poriadku, predajca prevedie čiastku za tovar a poštovné za doručenie kupujúcemu do 14 dní od prijatia vráteného tovaru na adresu predávajúceho.
Pri obrazoch na mieru (obrazy z vlastnej fotografie alebo neštandartné prevedenie obrazu z našich motívov) nie je možné tovar vrátiť bez udania dôvodu. Tovar je samozrejme možné reklamovať. V prípade uznanej reklamácie tovaru na objednávku bude tovar vymenený.

 

Aká je záručná doba na vaše obrazy?

Poskytujeme štandardnú záručnú dobu 24 mesiacov na výrobné závady a funkčnosť výrobku. Na vyblednutie a stratu farebnosti (pri správnom používaní) poskytujeme záruku 6 rokov. Výrobcovia materiálu udávajú životnosť výtlačku pri správnom používaní (nevystavovať vlhku, priamemu slnečnému svitu a mechanickému namáhaniu) 50-100 rokov.