Doprava a platba

  • Úvod
  • /
  • Doprava a platba

Doprava a platba

Doprava a platba je zadarmo ku každej objednávke

Spôsob dopravy:

  • Kuriérom GLS – tovar bude doručený kuriérskou službou na adresu kupujúceho počas pracovných dní, faktúra za tovar bude pribalená v balíku

Spôsob platby:

  • úhradou na náš účet vopred – faktúru uhradí kupujúci najneskôr do 7 pracovných dní od objednania tovaru na základe proforma faktúry vygenerovanej systémom a zaslanej na emailovú adresu kupujúceho, dodacia doba začne plynúť po prijatí platby na účet predávajúceho vo Fio Banke
  • dobierkou - celú sumu za objednávku zaplatí kupujúci pri prevzatí tovaru kuriérovi

Inštrukcie pre zákazníkov zo SR:

Po odoslaní vyplneného nákupného košíka bude na emailovú adresu kupujúceho zaslaná zálohová faktúra s bankovými údajmi potrebnými na úhradu faktúry v banke.

Zálohová faktúra bude obsahovať variabilný symbol platby, ktorý treba bezpodmienečne uviesť pri úhrade platby v banke. Podľa neho bude platba identifikovaná. Údaje k platbe by sa mali objaviť aj na obrazovke hneď po odoslaní objednávky. Faktúru treba uhradiť najneskôr do 10 pracovných dní na účet predávajúceho, ináč je objednávka vymazaná zo systému. Dodacia doba sa počíta odo dňa prijatia platby na účet predávajúceho a je zvyčajne do 10 pracovných dní. V prípade dobierky začína plynúť dodacia doba po potvrdení objednávky kupujúcim. Tovar bude zabalený na prevoz a dodaný kuriérskou službou na adresu kupujúceho spolu s faktúrou.

V prípade nejasností alebo dotazov nás prosím kontaktujte na našom telefónnom čísle uvedeným v kontaktoch alebo našej emailovej adrese.