O obrazoch

O obrazoch

Každý obraz Dekobraz je ručne vyhotovený priamo v našej firme.

 
 

Vieme, že chcete mať na stene naše fotografie zavesené čo najdlhšie. Preto fotografie tlačíme špičkovou profesionálnou 12-atramentovou technikou značky Canon IPF 8300, pigmentovými atramentami Canon Lucia EX s ostrým rozlíšením 2 400 x 1 200 dpi.

 
 

Pracujeme ekologicky a nepoužíva riedidlá. Používame tlačiarne s pigmentovými atramentmi, ktoré sú drahšie, ale nezapáchajú a nie sú zdraviu škodlivé. Životnosť výtlačku je najmenej 50 rokov bez vyblednutia a straty farebnosti. Tlačíme na značkové plátna, priamo určené na digitálnu potlač.

 
 

Obrazy sú napnuté na kvalitné masívne borovicové drevené rámy hĺbky 20 mm, ktoré vlastnoručne opracujeme. Väčšie rozmery rámov majú vnútorné rebrovanie pre ešte väčšiu stabilitu.

 
 

Vieme obrazy vytlačiť na ľubovoľnú veľkosť plátna podľa vašich predstáv a prispôsobíme aj veľkosť drevených rámov, až do rozmerov 120 x 80 cm.

 
 

Obrazy sú vytlačené na plátno na to určené a natiahnuté na tzv. blindrám, ktorý ostáva vo vnútri, a je tak po dokončení obrazu spredu neviditeľný. Potlačené sú aj okraje, ale na želanie bez príplatku urobíme aj obraz s bielymi okrajmi, alebo s potlačou akejkoľvek inej farby.

 
 

Ručné naťahovanie plátna na rám je technika vyžadujúca precíznosť a skúsenosti. Po vytlačení je plátno starostlivo ručne napnuté na drevený rám a pripevnené oceľovými sponkami. V rohoch je plátno zalomené dovnútra aby nedošlo k prerušeniu motívu na okrajoch.

 
 

Naše obrazy majú na zadnej strane štandardne háčik na zavesenie, väčšie rozmery rovno 2 ks.

 
 

Obrazy sú bezpečne zabalené na prepravu k Vám a poistené pre prípadné škody spôsobené pri preprave. Ak sa vám foto obraz nebude páčiť, môžete nám ho pokojne vrátiť do 14 dní a my vám vrátime peniaze.